Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Стандартна ситуация - мъжът в командировка, жената в леглото с друг. По някое време откъм антрето се чува шум. Жената (панирана): - Мъжът ми се прибира! Любовникът (уморено, трие пот от челото): - Най-после...
Семейни 3,419 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една жена кара колата си, спира по едно време и ще паркира от дясната страна на улицата. Намалява, спира, дава задна и „тряс!" - ударила задната кола. Дава първа и „тряс!", после пак задна и „тряс!", после пак първа „тряс!". По едно време един полицай се приближава и с усмивка я пита: - Извинете госпожо, вие по слух ли паркирате? Кораб в океана се натъква на айсберг и започва да потъва. Капитанът, в безизходицата си, се обръща към пътниците: — Някой да има някакви идеи какво да правим? — Работи ли ви радиостанцията? – обажда се един евреин. — Работи. — Обаждайте се на брега и спешно продавайте кораба! Футболен мач между слоновете и мравките. По време на мача слоновете снъпкали няколко мравки. В неговия край треньора на слоновете отива при този на мравките и казва : - Извинявай че дадохте толкова много жертви в мача. Треньорът на мравките казал : - А, няма за какво ние също играхме доста След края на втората световна война Молотов казал на Сталин: - Стига сме работили бе другарю Сталин, нека излезем и се поразходим в гората край Москва и да изпием една бутилка старо френско вино… Сталин се съгласил и след като се усамотили в гората Молотов извадил бутилката вино и се опитал да я отвори… но напразно. Сталин го видял че се мъчи и решил да му помогне: - Дай аз ще я отворя! Опитал се и Сталин, но тапата не помръдвала… (те никога не са отваряли бутилки през живота си). Тогава едно козарче минавало край тях с козите и поискало да им отвори бутилката…Те се спогледали, но няма как - дали му бутилката… Момчето взело бутилката и с все сила я зхвърлило срещу близката скала и тя се пръснала… - Чакай бе, какво направи? Ти кой си бе? - Аз съм пионера Миша Горбачов! PS: Горбачов е бил тогава на 14 години, знаете и отношението му към алкохола като президент на СССР. Пациент в поликлиниката: - Искам час или при очен лекар, или при уролог! - Как така или очен лекар, или уролог? Какъв ви е проблема? - Ами или пикая в синьо, или съм далтонист.