Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мечо Пух и Прасчо плават в лодка, като мечето гребе.По едно време удря с все сила сладко спящия Прасчо по гърба.Прасчо естествено се стреснал и попитал: - А?Ъ?Какво!?!? - Аааа!!!На Прасчо не му се спи!?На да гребеш тогава!!! Р.S.:Мечо Пух е такава свиня!!!
Мечо Пух 6,505 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва: -Честито имате момче. След малко пак излиза: -Честито имате и момиче. И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите: -Гасете лампите , май пълзят към светлината! Вървят двама през пустинята и умират от жажда . По едно време гледат в далечината кладенец и тръгват да бягат със страшна сила към него . Стигнали и се надвесили от горе му обаче нищо не се вижда. - Дай да хвърлим един малък камък - казал единия - за да чуем колко е дълбоко. Хвърлили го те ама нищо. - Да хвърлим един по-голям ! - казал другия. Хвърлили го, ама пак нищо . Накрая видяли една траверса и с голям зор я замъкнали и я пуснали . Пак нищо . По едно време гледат една овца бяга към тях и хоп, скочила в кладенеца . Те двамата се опулили. В това време минава един овчар и ги пита : - Абе да сте виждали една овца ? И единия казал : - Да бе току що скочи в кладенеца! А овчаря : - Ба си мамата, така яко я бях вързал за една траверса. Джип с четири мутри в него изчаква на червено на Орлов мост. Отзад ги удря трабант с един шофьор вътре. Изскачат мутрите, слиза и шофьора на трабанта. Най-главният от четиримата започва да заплашва шофьора на трабанта. - Ама вие сте четирима, а аз съм сам - не е честно! Замислил се мутрата и разпоредил: - Пешо, мини от него. - А сега вие сте трима, ние сме двама - пак не е развностойно. - Иване, мини и ти от него! - Сега пък ние сме трима, вие сте двама - пак не е коректно! Замуслил се мутрата и заключил: - Абе я ти си отивай, а ние тук ще се оправим. Президентът обяви, че е готов много да говори за стенограмите...но не и да ги покаже. Младеж маха на стоп на пътя. Спира малка количка, симпатична блондинка пита: - За къде си? - За Пловдив. - Супер, и аз! Хайде да видим кой по-бързо ще стигне! - и колата изфучала.