Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Меси е в спалнята с момиче. Тя влиза в банята и му казва, че като излезе иска да го направят. Когато се връща, го намира в леглото гол с други двама мъже. - Какво става? Какво не е наред? - плачейки го пита тя, а Меси спокойно отговаря: - Съжалявам, скъпа, но без Шави и Иниеста не мога да го вкарам.
Любими Герои 3,877 прегледа
Следващ →

Още вицове

Блондинка, брюнетка и червенокоса разговарят с барман. Брюнетката: - Барман, за мен Б и К! Бармана: - Какво е Б и К? Брюнетката: - Бърбън и Кола! Червенокосата: - За мен Д и Т! Барманът: - Какво е Д и Т? Червенокоста: - Джин и Тоник! Блондинката: - За мен 15! Барманът: - Какво е 15? Блондинката: - 7 и 7!!! Новобрачна двойка вкъщи. Той монтира огледало: - Достатъчно е само един дюбел отгоре, втория отдолу въобще не е нужен. Тя: - Щом са направени две дупки - трябва да се използват и двете!! Той: - Добре, довечера преди лягане ще ти напомня за това... Изследване финансирано от Европейския Съюз имало за цел да установи защо главата на мъжкия пенис е по-широка от останалата част. Англичаните за шест месеца изследвания похарчили 200 000 долара и установили, че главата на пениса е по-широка от останалата част за да се достави по-голямо удоволствие на мъжа. Французите след осем месеца изследвания и похарчени 300 000 долара заключили, че главата на пениса е по-широка за да се достави по-голямо удоволствие на жената. Поляците за една седмица изследвания похарчили 73 долара и заключили, че главата на пениса е по-широка от останалата част за да не отлети ръката на мъжа и да го удари по носа. Направили анкета в ТУ, УНСС и СУ. Зададения въпрос бил: Практикувате ли кибер секс? Отговорите били: От ТУ: Кибер какво? От УНСС: Какъв секс? ОТ СУ: Какъв какво??? - Докторе, защо понякога сънувам цветно, а друг път - черно-бяло? - Предполагам, че е от кодеците...