Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Между приятелки: - Моят мъж има отвратителният навик да си ляга в 2 часа сутринта. - И кво прави дотогава? - Чака ме на прозореца да се върна.
Семейни 2,636 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ей, бабиното, имаш висока температура! Направо гориш, бабиното! - Не, ма бабо! Ти си почнала да изстиваш! Един мъж се прибира вкъщи от командировка и още като отваря вратата, вижда няколко голи мъже в коридора да се мотаят насам-натам. Леко шокиран ги подминава и отива в кухнята, където още двама-трима голи готвят, похапват. Насочва се към банята - и там други голи мъже весело се къпят, сапунисват се и си търкат гърбовете. В хола пък няколко други играят на табла, гледат телевизия, шегуват се. Човекът със сетни сили се насочва към спалнята и там вижда жена си заобиколена от още няколко голи мъже. Съпругът едва успява да пророни: - Жена, какво става тук? А тя, озъртайки се объркано насам-натам, казва: - Мани, мани, днес е нек’ва лудница. Катаджия спира кола: - Пил ли сте? - Не. Аз не пия. - Я духнете! Хм....Да не се е развалил? Духва той в апарата: - Не, работи си. Група гестаповци с автомати нахлуват в жилищна кооперация, хукват по стълбите, спират на втория етаж и започват да блъскат по вратата: - Отворете! Гестапо! Отвътре се чуват прокрадващи се стъпки към вратата и един глас предпазливо запитва: - Кого търсите? - Щирлиц, тук ли живее? - Тук не живее никакъв Щирлиц - се чува иззад затворената врата. Гестаповците, разочаровани с тропот се изнасят надолу към улицата и всичко утихва… Така вече втори месец Щирлиц умело избягваше Гестапо… В затвора. Надзирател към затворник: - Иванов, дошли са ви на свиждане! - Кажете, че ме няма!