Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Клиент се обръща към управителя: - Извинете за безпокойството, но още ли работи при вас сервитьорът, на когото поръчах пържола...
В ресторанта 5,415 прегледа
Следващ →

Още вицове

Вълкът предложил на кучето: - Хайде да си поиграем? Кучето се разтреперило: - Страх ме е, Вълчо! Може да ме изядеш! - Спокойно, ще си сложа наморник - предложил Вълчо. Сложил си наморник, а кучето пак трепери. - Добре, ще си вържа и краката - навил се вълкът. Кучето пак трепери. - А сега защо трепериш? - От вълнение. За първи път ще ям вълче месо... Един месец след изборите разочарован гласоподавател споделя: -Гласувах за СИНИ ГЕРБЕРИ, получих ПРЕБОЯДИСАНИ ЧЕРВЕНИ КАДЕСАРИ. На следващите избори ще гласувам за ЧЕРВЕН КАДЕСАР за да съм сигурен в това, което ще получа. Трима приятели обсъждат кой какво е подарил на гаджето си за Коледа. Първият: - Представете си, обикаляме с гаджето по магазините, тя видя едни секси бикини... Струваха ми 50 лева... Вторият: - А аз отивам с жената в някакъв магазин, а тя като хареса едни прашки с диаманти по тях... Струваха ми неколкостотин долара... Третият: - А моята пък видя едни гащи, съвсем обикновени, нищо особено... Струваха ми 100 хиляди и развод... Първият и вторият: - А в кой магазин ги намери? Третият: - В какъв магазин, бе.... под леглото ги намери... - Скъпи, да знаеш къде е книгата ни „Как да живеем 100 години“? — Изхвърлих я. Майка ти искаше да я чете. Чуто в магазин за мобилни телефони (въпроси към продавачите): - От тези новите Sony Ericsson с капачките имате ли? - Имате ли новата Motorola "Hello Moto"? - Този телефон с прожектор ли е? - Това фотоапарат ли е или има и GSM в него? - Този телефон има ли червен портал? - Телефон с обратно виждане имате ли? - Това цената на телефона ли е или са импулсите му? - На този телефон дисплея цветен ли е или само екранчето е цветно? - Ултрачервени лъчи има ли телефона? - На новия туроператор карти имате ли? - От картите Прима Виста за презареждане имате ли? - Колко мегавата е тази батерия? - Имате ли от онази Nokia където няма камера, а снима видеоклип? - Имате ли зимен телефон? (става въпрос за Siemens) - Счупи ми се телефона и смятам утре да го доведа!!! - Хеч Бек за Sagem имате ли? (става въпрос за Hands Free) - Емпетри тройка с диктофонче да имате...