Пациент:
- Докторе, как е по-добре да се спи: с краката на изток или на запад?
Доктора, въздишайки:
- Ех, приятелю, най-добре да спите направо целия на Запад!
В една болница раждат рускиня, полякиня и германка. Мъчат се, бавят сее... Па по едно време като се напънали - и трите родили едновременно! И оттам се почва една суматоха, хаос, безредица в болницата.. и какво станало, как станало - объркали се бебетата и не се знае кое какво е.
Докторът обаче, решил да използва мъдростта си и житейския си опит и викнал "Zig!"
Германчето "Hail!"
Русначето застава готово за бой,
а полячето...се насира.