Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В една болница раждат рускиня, полякиня и германка. Мъчат се, бавят сее... Па по едно време като се напънали - и трите родили едновременно! И оттам се почва една суматоха, хаос, безредица в болницата.. и какво станало, как станало - объркали се бебетата и не се знае кое какво е. Докторът обаче, решил да използва мъдростта си и житейския си опит и викнал "Zig!" Германчето "Hail!" Русначето застава готово за бой, а полячето...се насира.
Черен хумор 2,081 прегледа
Следващ →

Още вицове

Снимки на филм. Главният актьор трябва да скочи във водата от един мост. Понеже сцената ще се снима в близък план не може да се ползва каскадьор. - Но аз не мога да плувам! - възмущава се актьорът. - Нищо, това е финалната сцена, - успокоява го режисьорът. Разхожда се поручик Ржевски със Шура Азарова. - Странно - казва поручикът - защо беседките се наричат беседки, а не другояче? - Защото, поручик, в тях, като правило, се беседва. - Не, Шура. В тях, като правило, се чукат… Тя: Отговори ми, само с да или не, става ли? Той: Питай! Тя: Защо мъжете се смеят на блондинките? Той:Да Двама непознати пътуват в едно купе във влака. Единият - мълчалив, стои си, гледа през прозореца и няма желание да си говори. Другият - приказлив, много му се иска да си говорят, обаче няма как да разчупи леда. По едно време се прокашля и казва: - А-хъм... Казвам се Иванов. А вие? - А аз не. - казва мълчаливецът и продължава да си гледа през прозореца. - Кажи ми, Моше, защо Сара те прасна в окото на първата ви среща? - Разхождахме се с нея в зоопарка и аз видях две маймуни да се целуват на едно дърво, и казах "Сара, дали да не последваме техния пример?". И тя ме светна в окото! - Но защо? - Ами защото докато казвах всичко това, положението на дървото рязко се промени...