Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Пингвин и зебра отиват при фотограф. - Цветна ли снимка? - Не, стига и черно-бяла.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Съседът ми ме поита дали може да ползва моята косачка за трева. Казах му, разбира се, само не излизай извън двора ми.
Бисери
03.10.2017
2,964 прегледа
Следващ →
Още вицове
Най-хубавото нещо при самозадоволяването е, че не се налага да се обличаш специално за случая.Труман
Учител по физкултура:- Виждам в строя разни, дето липсват!
Знаете ли, че днес (31.05) е Международен ден срещу тютюнопушенето... А знаете ли колко може да спести един пушач ако спре на 25 години да пуши и почне да отделя парите за цигари настрана. 1 кутия по 2,50 лв на ден, 75 лв на месец, 900 лв на година. А ако сложи 900-те лева годишно в банка с 4 процента лихва и така прави до 65 годишна възраст? 1-ва година - 936 лв. 2-ра - 973,44 лв ....3-та - 1012,38 лв. .... 40-тата година ще са 4320,90 А сбора от всички години с натрупване? 88943,86 лв. (осемдесет и осем хиляди деветстотин четиредесет и три лева) Така, че освен министерството на здравеопазването трябва и министерството на финансите да предупреждава: "Тютюнопушене или пари - реши си ти!" Моля, пратете до познати пушачи в случай, че не знаят само колко пари ще изпушат, освен здравето си!!!
Поздрави шефа си за 8-ми март - нека да знае, за какво го считаш.
Иванчо: -Госпожо,ще ме накажете ли за нещо,което не съм направил? -Не разбира се!Защо? -Ами защото не си направих домашното!