Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Вуте се нанася в панелен апартамент. Нане му вика: - Е, па они са с многу тънки стени. Сичко се чуе! Вуте му рекъл: - Я че се качим у апартаменто на последнийо етаж и че окнем, па ти стой доле, да видим, дали че ме чуеш! И се качил, па викнал: - Нане, чуеш ли ме? - И те видим, Вуте и те видим!
Любими Герои 3,551 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мишка и слон се надбягват. По едно време мишката казва: - Ега ти, колко прах вдигаме двамата със слона! Българи задават въпрос към радио Ереван: - От четири години не сме яли месо, а започват постите. Какво да правим? Отговор: - Спирайте да ядете! Един човек се оплаквал, че винаги когато кара кола пиян катастрофира, а приятелят му пие повече от него и никога не е правил катастрофа. Една вечер те се събрали и първият казал: - Защо когато караш пиян никога не катастрофираш? - Ето сега ще седнем да пием и ще ти обясня. Пили, пили, първият вдигнал един пръст и казал: - Колко пръста виждаш? - Два. - Добре, още ще пием. Пили, пили и първият пак казал: - Тате, тате, хайде да отидем на цирк, - За какво, сине, някакви си глупости да показват. - Гледах рекламата, там едни голи каки яздят лъвовете. - Може пък да отидем, отдавна не съм виждал лъвове. Мангал пада от 10-ия етаж и… Кво ти пука?!