Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Какво е ампутация? - Орален секс между лезбийки.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Пиян моряк лежи в канавка пълна с вода. Към него се приближава полицай: - Гражданино, защо седите в канавката? - А ти кой си пък? - Аз съм полицай. - Морски или сухопътен? - Естествено, че сухопътен. - Тогава какво се вреш в нашите морски дела!
Пиянски
03.10.2017
1,877 прегледа
Следващ →
Още вицове
Урок в час по абстрактно мислене. Учителката задава въпрос: - Какво е това деца, намира се до пътя и е сиво? Петърчо: - Стена! - Правилно, но може и да е магаре до пътя. Какво е това, кафяво на полето? Гошко: - Купа сено! - Правилно, но може и да е крава. Иванчо вдига ръка. - Кажи Иванчо. - Аз искам да задам въпрос за абстрактно мислене. Какво е това, което като влиза е твърдо, сухо и продълговато, а като излиза е меко, мокро и се разтяга? Учителката го хваща за ухото да го гони от час, а Иванчо продължава: - Правилно мислите госпожо, но има и друг отговор - дъвка!
Всички модератори след смъртта си Господ ги прибира в Рая и те денонощно му модерират пощата.
- Кой не прощава грешките? - Жените и Тетрис на 9-то ниво.
Преди, за да свършвам по-късно, си припомнях таблицата за умножение. Сега от нея ми става.
Мога ли да те забравя - присънваш ми се всяка нощ… Нежното ти ухание, вкуса ти, цвета ти-винаги са пред очите ми… Не си ли до мен - сърцето ми плаче… Живот ли са дните без теб - Мой Амстел…