Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Подсъдим в съда: - Има ли правосъдие у нас или какво? Защо плащам аз?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
След мача с Швеция Българския футболен съюз е взел решение да се даде премия на всеки футболист от по половин милион ако загубим с не повече от 3:0 от Дания.
Разни
03.10.2017
2,231 прегледа
Следващ →
Още вицове
Грета Гарбо:За да покажеш достойнствата си се иска много повече ум, отколкото за да прикриеш недостатъците си.
Седи поручик Ржевски и пише нещо… Влиза полковника: - Поручик, какво пишете? - Ами съчинявам химн за нашия полк… - Нима? Дайте да погледна… Но това са само псувни! - Но защо… Ето тук във втория стих има думата \"знаме\"…
- Да-а-а, каква щедра природа имаме… Разхождам се вчера из парка, и гледам на тревичката - златно синджирче! Измъкнах мадамата от него и си го взех за спомен.
Мъж спечелил крупна сума от лотарията. Приятел го пита: - А как се отнесе тъщати към това? - Направо умря от радост! - Боже , толкова щастие наведнъж...
Мъж заминава за командировка. На тръгване, подава една касичка на жена си с думите: - Заминавам за дълго време. Искам всеки път, когато ми изневериш с някого, да го караш да пуска по една стотинка в тая касичка. - Добре. - свила рамене жената. След една година, мъжът се връща. Влиза в къщи, жена му готви в кухнята. Поглежда касичката - вътре две стотинки. - За една година само два пъти ли ми идневери?! - пита невярващ той. - Ами...тоя мерцедес отвънка...да не мислиш, че е на съседите?