млад мъж отива на доктор и вика докторе немога да правя секс от известно време как така му вика доктора виж колко си здрав и силен.сестра я влез в другата стая с младежа да видим какво му е.а пък тя супер час два ония не излизат по едно време излиза младежа разпошен сестрата разгащена доктора вика кво стана бе нали неможеше то като има.рекъл младежа.
- Вече няма никога да го чакам с вълнение, кога ще чуя стъпките му, и как ще звънне на вратата точно в седем вечерта!
- Божичко, какво се е случило?
- ... и повече никога няма да вечеряме на свещи..
- Но какво е станало?
-... и той повече няма да седи до мен вечер и да ме нарича с нежни думи, както през последните две години. А довечера ще изгоря всичките му любовни писма!
- Какво става? Разделяте ли се?
- Не! Просто ще се омъжа за него!