Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Барман - фармацевт с ограничен инвентар.
Бисери 3,157 прегледа
Следващ →

Още вицове

Защо блондинката отваря киселото мляко в магазина? Защото на него пише "Отвори тук". На един самотен остров останали три блондинки.Те намерили една магическа лампа,потъркали я и от нея излязъл дух.Той им казал ,че ще им изпълни и на трите по едно желание.Първата си пожелала да е в мола на София,пуф и изчезнала.Втората си пожелала да е в апартамента си в Бразилия,пуф и изчезнала.А третата се замислила и казала:"Ах, колко ми липсват мойте приятелки." Пуф и се появили! - Винаги ли ще ми бъдеш верен? И няма да погледнеш друга? - Успокой се. Ти си моята годеница и ще си останеш такава завинаги... Студент се явява на изпит по гинекология. Пада му се да отговаря на въпрос за цезарово сечение. Студентът дава своя отговор, след което професорът му казва: - Колега, забравихте да направите само едно. След като свършите с всичко това, което описахте, ви остава да вземете един голям чук, да излезете в чакалнята и да ударите бащата по главата. Само тогава може да сте сигурен, че сте избил цялото семейство. - Защо не си вдигна телефона? - Бях в тоалетаната? - А защо в туитър нямаше и думичка за това?