Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Уикилийкс се готвят да публикуват списъка на Дядо Коледа с добри и лоши деца.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Полицаи
- Чук-чук. - Кой е? - Полиция! Отворете! - Защо? - Трябва да си поговорим. - А вие колко човека сте? - Двама. - Ами говорете си…
Полицаи
03.10.2017
3,717 прегледа
Следващ →
Още вицове
Българин, турчин, американец и африканец решили да пътуват със самолет. Излетели, но след 10мин пилота казал: - Ще паднем трябва някой да скочи. Тогава американеца казал: - Дядо ми е бил мил, баща ми е бил мил и аз съм мил - и скочил. Пилота пак се обадил трябва някой да скочи. Тогава африканеца казал: - Дядо ми е бил щедър, баща ми е бил щедър и аз съм щедър - и скочил. Пилота пак се обадил трябва някой да скочи. Тогава българина казал: - Дядо ми е бил хайдутин, баща ми е бил хайдутин и аз съм хайдутин - хванал турчина и го хвърлил.
Двама алпинисти се изкачват по стръмен връх. Изведнъж въжето на единия се къса и той започва да пада надолу. Вторият вика: - Жив ли сиииии? - Даааа - чува се отдолу. - Имаш ли нещо счупенооо? - Нямам. - Качвай се тогава нагоре отново! - Не могаааа, още не съм стигнал земята!
Мъж отива на работа, а жена му казва: - Пак ще се върнеш пиян и късно! - Не, скъпа, ще си дойда рано и ти още ще спиш.
Канализацията е най-голямата социална мрежа, без фалшиви или неактивни потребители, а споделянето е основна ценност.
Обама нали спечелил изборите и за да му честити Усама Бин Ладен му звани и провеждат следният разговор. — Честито бе Обама. — Благодаря! — Имах един сън,- се опитва да го подразно Усама – в който Америка е цялата в развалини. Трупове навсякъде, страдащи изобщо Ад. Обама спокойно отвръща: — И аз имах един сън ама за Близкия Изток. Гледам всички улици асфалтирани, градинки навсякъде и едни билбордове ама толкоз големи, че и от самолет можеш да ги прочертеш. — И кво пише – се чуди Усама. — Бе не знам. Не чета иврит.