Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Скъпи, видях любовницата ти и реших - това не е изневяра! Това е подвиг!!!
Бисери 3,232 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върти ми се нещо из главата, ама прелива от пусто в празно! На пикник. Две жени седят, наслаждават се на природата и си говорят: - Ах! Аз толкова обичам природата! - Дори и след това, което е направила с тебе !!?? Учителката пита: - Деца, от кой зеленчук ни текат сълзи? Иванчо вдига ръка. - От картофите, госпожо! - Как така от картофите? От лука, Иванчо! - Госпожо, вас никого ли не са ви Уцелвали с картоф по главата? Върви заека из гората и плаче. Срещнал го един добър горски дух и попитал: - Защо плачеш, Зайо? Зайчето : - Магарето какъв голям го вади, вълкът и мечо също, всички женски животни искат с тях да го правят, а аз с тази малка пишка ... никой не иска с мен. Духът го успокоил и му казал, че ще направи магия и като щракне веднъж с пръсти ще му става с един метър по-голям. Зарадвало се зайчето, върви си из гората и си подсвирква. Срещнал лиса и казал: - Лисо, сега ще те е... Лиса се изкискала: - Ти ли бе Зайо, с тая малка пишка? Ха-ха ... - Гледай тука, Лисо! - и щракнал с пръсти. Лисицата като видяла, се уплашила, че е много голям и хукнала да бяга, а Зайо си седял на един пън, щракал с пръсти и викал: - Къде ще бягаш маа-а-а, Лисоо? Вали проливен дъжд. Двама приятели се срещат на улицата. Единият - с чадър, а другият - мокър до кости, но носи в ръката си неотворен чадър. - Защо не си отвориш чадъра? - пита го първият. - Остави... Купих си електронен чадър, японски. Отваря се с гласова команда. "Мамата..." - няма проблем, помня. Но как се казва "отвори се" на японски, не мога и не мога да се сетя...