Един инженер умрял. Отишъл при свети Петър, цял ден чакал на опашка, за да получи разпределение, и накрая го насочили към ада. Минало време, започнали незапомнени жеги. Свети Петър си помислил:
"Тук в Рая не се диша от горещина. А какво ли е в Ада? Я да ида да проверя?"
Отишъл той в ада и какво да види? Прохладно, подухва ветрец, изобщо рай... Попитал дявола каква е тази работа, и той му отговорил:
- Абе, нали ми изпрати един инженер миналия месец, та ми сложи климатик.
Блондинка си купила нова кола и излязла да шофира,но докато си червисвала устните се блъснала в паркиран автомобил.От същия автомобил излязъл някакъв огромен мъж,който нарисувал на земята една окръжност,изкарал блондинката насила и я наместил вътре в нея:
-Да не си мръднала!Няма да излизаш от тази окръжност!-след което взел една бухалка и натрошил всичките стъкла на колата на блондинката.Обърнал се,а тя се му се хилела насреща.Ядосал се той повече,взел ключоветв и й надраскал цялата кола.Обърнал се,а тя му се кикотела като маймуна.Ядосал се мъжът още повече,намерил някакъв бидон с бензин,налял го по колата и й дръпнал една запалка.Обърнал се,а блондинката легнала на земята и му се кикоти:
-Какво ти е толкова смешно?
-Ха,ха,ха всеки път като не ме гледаше излизах от окръжността!