Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Момиче пита момче: - Колко сме близки с теб вече? - Засега нито веднъж.
Разни 1,794 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората построили модерна диско тоалетна. Дошла мечката и казала на заека (диджея): - Пусни ми чалга... Заека пуснал чалга. Дошъл орелът и казал: - Пусни ми рап.... Заека пуснал рап. Дошъл вълкът: - Пусни ми нещо, само да има музика... Заека пуснал. След 5 мин лисицата идва и вижда, че вълкът гони заека: - Вълчо, защо гониш зайко? Вълкът: - Как защо? Аз, имам разтройство пък той, ми пуснал химна на България. Нашето правителство е като Робин Бед: взима от бедните и раздава на богатите! Мюлер пита: - Щирлиц, защо паспортът Ви мирише на руска водка? Щирлиц трескаво мисли и накрая казва: - Сетих се! Когато Борман трябваше да го подпечати, каза "Ху!" на печата, преди да го удари. Две приятелски семейства, се събират в един къмпинг, на палатки за една седмица.В средата, на която край огъня вечерта решили да си сменят партньорите за вечерта.И на сутринта, от едната палатка излиза единият от мъжете и казва: -С тебе си прекарахме много добре,хайде да видим как са си изкарали жените! Запитали Радио Ереван: - Как ще се нарича вече Белият дом? Радиото отговаря: - Чичо Томовата колиба.