Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Омъжила се една девойка и още първия ден съпруга и казал: -Аз имам някои принципи, които искам да се спазват -сутрин има ме няма ме , в 7 часа закуската да е готова. На обяд има ме няма ме, обядът в 12. 30 часа да е готов. Вечер има ме няма ме, в 20 ...часа вечерята да е готова. А момичето казало: -Аз имам само един принцип -вечер в 20 часа има те няма те, секса започва.
Семейни 3,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две блондинки си говорят. - Абе, муцкооооо, ти опитвала ли си суши? - Не... аз мога само с уста. Ендорфини - това е всичко, което е нужно на човек за щастието. Туристка на фризьор в Созопол преди години. - Ква прицеска искас ? - Като вашата. - фиби,имас ? - Нямам! - На (п)бутката има,отиди да купис! - Къде е тази бутка? - Анееестииии! - Ко ма? - Покази де е на момициту (п)буткатааа! Тичал Зайо из гората, гонил вятъра. От близкия храст изкочил Вълчо умрял от глад. - Зайо, ела бе, ела да ти кажа нещо. Зайо се счупил от тичане, Вълчо го подгонил. По време на гонката, Зайо видял голяма дупка, прескочил я, обърнал се и видял Вълчо как се разбива вътре. Можел да избяга, но решил да се погаври. Върнал се до дупката. - Къде си бе педал, сега ще ти пратя Мечо да те надупи! Нещастник! Хранил го известно време и си тръгнал. След малко си помислил колко ще е яко да се върне и да направи едно клипче на гсм-то как се гаври с него. Застанал на ръба, но се хлъзнал и паднал при него... - Лелее Вълчоо, дойдох да ти се извиня братле... Това, че животът е неповторим, го прави така сладък. Емили Дикинсън