Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Всички с нетърпение очакваме обявяването от правителството, че България е излязла от кризата, защото самите ние няма да забележим.
Бисери 2,924 прегледа
Следващ →

Още вицове

...И принцът целунал жабата, и тя се превърнала в приказна принцеса с много кайма и кашкавал. - Знаеш ли, измислили са нов сорт пчели - стръвници. Едри като врабчета, зли... - А мед носят ли? - Да, ходят да го крадат от бабите от пазара и го носят направо с бурканите. Шофьор спира при катаджия и започва да му благодари. - Но за какво? - Вчера сте взели книжката на жена ми! Студент се явява на изпит. Нищо не знае и решава да подкупи професора. Предава си работата, и в студентската книжка загръща 6 банкноти с бележка ”по една за всяка единица”. След изпита си получава книжката, а в нея – четири банкноти и бележка ”ресто”. Тича си лисицата през гората и вижда - вълкът, опечален и намръщен. - Кво става, Вълчо? - Ходи до онзи храст и сама ще разбереш. Отива лисицата до храста. Зад храста седи ламята Спаска. Ламята казва: - Дааа, ти коя си? - Ами лисицата... - Такаааа, записваме - ли-си-ца-та. Утре ела в 12.00, да те изям. Въпроси има ли? - Не.... Върви лисицата по пътеката и реве. Среща мечката. Пратила я и нея при храста. С мечката се случило същото, само че й дали друг час за изяждане. Върви мечката из гората, гадно й е.....По едно време срещнала заека. Решила, да го прекара и него. Пратила го при храста. Тича заекът при храста. - Кой си ти? - пита ламята. - Заекът. - Такаааа, записваме - за-е-к. Утре в 17.00 да си тук, за да те изям. Въпроси, има ли? - Има - може ли, да не дойда? - Може, за-драс-квамееееее...