Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Стефане, ти някога хващал ли си нещо? Учителка по математика
Любими Герои 3,182 прегледа
Следващ →

Още вицове

Балотели: "Когато отбележа, аз не празнувам, защото си върша работата. Когато пощальонът доставя писма, той празнува ли?" Мач Бразилия - България. Коментатора: "И така бразилците водят засега... 13:0... Но ние не сме суеврени!!!" Нов преподавател се запознава с групата: — Така, подаръци за мен има ли? Всички: — Не! Един: — Има. Преподавателят: — Ще формулирам по-иначе въпроса: „Има ли отличници в групата? Гледам, че има един. Пациентка пита доктора: - След като съществува такава огромна медицинска литература, за какво са необходими лекарите? - За да не умрете от някоя правописна грешка, госпожо! Питат едно момче: - Ти имаш ли майка? - Не, блъсна я багер. - А баща? - Не и него го блъсна багер. - Имаш ли братя или сестри? - И тех ги блъсна багер. - А тогава някакви други роднини - чичо, леля, баба или дядо? - Не и тех ги блъсна багер! - А тогава какво имаш ти бе!? - Па как кво! Имам багер!