Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Напушила се жабата, плува си в езерото и среща бобъра: - А, бе Жабо, какво правиш? - Махи, Бобър, напуших се и ми е много яко. - Е-е-е, ще може ли и аз? - Няма проблеми, само да не забравиш, като си дръпнеш, да задържиш преди да изпуснеш. - ОК, ще задържа. Дръпнал си бобъра и се понесъл по водата, но както си се носел, се блъснал в хипопотама. - Гледай къде плуваш, бе! Не ме ли видя? - казал хипопотама. - Sorry, друже, ама с жабата се напушихме и сега ми е супер яко. - Е-е-е, дали ще може и аз да се напуша? - Е, ми сигурно?! Ходи при жабата, тя ще ти даде. Тръгнал хипопотама и скоро намерил жабата, но точно преди да я попита, тя го погледнала ужасено и започнала да крещи: - Какво правиш, бе бобър!?! Изпуска! Изпускай!
Пиянски 2,016 прегледа
Следващ →

Още вицове

Предупредителна табела: "Не докосвайте с мокри ръце оголени проводници! Може да ръждясат!" Една эаекваща костенурката и лисицата станали най-добри приятели.Един ден лисицата лигнала на едни релси и каэала на костенурката: - Аэ ще подремна малко!Когато чуеш че идва влак ме сабоди да се драпна! - Добре!-каэала костенурката. Минали няколко часа и костенурката чула че иава влак и каэала: -В-в-в-в-в-в-въъъъъъъ как я смаэа!!!!!!!!!!!! Автобус пътува към далечно село. От задната част някой крещи на шофьора: - Ей! Капут! Карай по-бавно! Не возиш дърва! Малко по-късно същият глас: - Ей! Капут! Карай по-бързо, че ще закъснеем! Шофьорът започнал да нервничи….Отново същият глас: - Ей! Капут!… Шофьорът спира, хваща манивелата и тръгва към задния край на автобуса. На първата седалка седи една бабка, която решава да го успокои… - Капутчо, синко! Тия са се напили, не им обръщай внимание… Блондинка: - А каква е тази дупка в обувката ми? - Това е за крака... Много по-мъчно е да съдиш сам себе си, отколкото да съдиш другите. Ако можеш да съдиш себе си правилно, значи ти си истински мъдрец.