Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е професионално джебчийство? - Това е като си пъхнеш ръката в джоба, а там, вместо телефон - SIM карта!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Срещат се двама мъже. Единия казва: - Знаеш ли, моята жена кара като мълния. Другия пита: - Толкова бързо? - Не, веднага в дървото.
Семейни
03.10.2017
3,193 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една нощ всички хора поглеждат към небето и виждат странна картина - един куп комети започват да се подреждат и изписват на фона на звездното небе: "Здравейте! Вие кои сте?" Настава паника. После всички правителства се впрягат, мобилизират всякакви ресурси, пращат всякаква техника в Сахара и като мръква, изписват в пустинята с ярки светлини: "Здравейте и вие! Ние сме земляни!" На другата вечер кометите пак се подреждат в надпис: "А вие млъквайте! Не говорим с вас."
- Помолиха ме да напиша препоръка за бившата ни служителка. Написах, че е неграмотна и дръзка. Иска ми се да напиша и нещо положително? - Ами добави, че има добър апетит и обича да си поспива до късно..
Една костенурка се катери по дърво, стига до върха, скача, помахва с лапички и пада. Така няколко пъти... На съседното дърво две птички си говорят: - Абе, дай вече да й кажем, че е осиновена?
- Жена, там ли си? - вика мъжът от тоалетната. - Хартия ли искаш? - пита тя. - Хартия си имам. Рутера рестартирай!
Един полицай се разхождал по перона на гарата и гледа един човек как се смее на отминаващия се влак. - Абе за кво толкова се смееш? - попитал полицаят. - Ами прецаках кондуктора. - И как го прецака?? - Ами купих си билет и не се качих!