Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Но защо, защо, никой не ме обича, да пукнете всички дано!
Черен хумор 1,713 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка разхожда детето си в парка, среща приятелка и казва на малчугана: - Тони, целуни леля Ива. - Няма. - Тони, моля те! - Няма. - Защо? - За същото нещо тя такъв шамар отвъртя на татко вчера, че му се зави свят. Ако ти отиваш на гости - това се нарича хуманитарна помощ; ако на теб ти идват на гости - това вече е рекет. Монголец разправя на чуждестранен турист: - Знаеш ли, че ние - монголците - сме на второ място в света по употреба на месо? - Така ли? А кой е на първо? - Вълците. Мъжете се делят на ужасно прости и просто ужасни. Срещат се Нане и Вуте, заприказвали се и Нане пита Вуте кaкво работи - Научен работник - Е, кво е това научен работник - пита Нане. - Глей са, правим разни опите и докоментираме и протоколираме. Та значи фанахме една стоножка, откинем и единио крак и речем "Оди ма!". Она оди. И ние пишем у протоколо - "она оди". После откинем още един крак, пак и речем "А оди ма!". Она па оди и ниа пишем у протоколо "она па оди". И така доде й откинем сите крака. Викаме й "А оди ма!", а она ни мръда, ни шава. И ние пишем у протоколо "она оглуше"...