Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кети, със скейтборд ли се занимаваш? - Не. Наколенките са ми професионално оборудване. Аз съм секретарка...
Професионални 2,992 прегледа
Следващ →

Още вицове

В един бар влиза мъж, поръчва си едно уиски, изплаква си устата с него и го плюе на пода. Поръчва си второ и пак се жабурка. Барманът го попитал: - Какво ти се е случило? - Ами карам си аз моето трабантче по една тясна уличка и изведнъж срещу мене един с джип. Аз му казвам, че не можем да се разминем, а той все вика, че ще се разминем. Накрая аз му казах, че ако се разминем, ще му направя свирка. - И? - И... дай още едно уиски. Двама гледат новините, когато съобщават: "Не плащаш парно, спират ти тока!" - Ха, а ако не си платя тока ще ми спрат ли парното? Благодаря на всички, измислящи вицове, гледайки новините, за това, че останалите научават новините, четейки вицове! Работата е в наши ръце. Положението е напълно самозадоволително. -Мамо може ли да нося сютиен? Не... -Но мамо аз вече съм на 14! -Не казах! -Моля тееее! ! ! -Абе, сине, ти от дума не разбираш ли?