Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В месарския магазин: - Много са мършави тия пилета бе! - Ами от Пловдив са! - Е да не са дошли пеша от Пловдив?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Скъпи, ще се ожениш ли за мен? - Уф, какво става?! Да не сте се наговорили всичките?
Разни
03.10.2017
1,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Сесия в Техическия университет. Изпит по Съпротивление на матриалите. На една студентка и се пада въпрос за опън и натиск. След определено време изпитващият я вика по следния начин: - Колежката, която беше за опън и натиск моля нека заповяда!
Седял си един рибар, на риболов в океана. И докато хващал риби, намерил една златна лампа. Прашна и стара, потъркал я и от нея излезнало едно духче. Гледали се рибарят и духчето, никой нищо не казал. После рибарят казал: - Абе изпълняваш ли желания? - Да, кажи. - Абе искам един палат с басейн, слуги и квото можеш още да се присетиш. А духчето ядосано: - Абе виж в ква мизерия аз живея, а ти ми искаш палати!
По бракоразводно дело съдията се обръща към съпругата: — Заявявате, че нямате вина за разстройсвото на брака ви. Чия е вината тогава? — На мъжа, с когото ме свари моя съпруг.
Двама борци отиват при шефа си с едно двумесечно пингвинче. - Шефе, какво да го правим това пингвинче? - Ох, махайте ми се от главата,бе?! С вашето пингвинче ли да се занимавам!? - Ама шефе! Как да го оставим? - Що да го оставяте?! Заведете го на зоологическата градина! Там му е мястото. След няколко часа двамата борци пак идват с пингвинчето. - Идиоти! Нали ви казах да го заведете на зоологическа градина? - Шефе! Ама ние го заведохме! - Е, и?! - Ами много му хареса! Сега ще го водим на кино!
Нане казва на Вуте: - Знаеш ли че са пуснали виагра и у наше село. Вуте се намръщил: - Е па нема мира и на стари години.