Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Умрял един катаджия. Отишъл при Свети Петър, който го попитал: - Е сине, правеше ли на хората добро? - Ами случвало се... - А лошо? - Ами случвало се... - Ами тогава, ето ти два пътя - единия е към рая, другия е към ада. Каквото избереш, там ще отидеш. Катаджията: - А не може ли да си остана тук на кръстовището?
Разни 1,965 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов е на посещение във Великобритания, попада в голямо автомобилно задръстване и много се чуди. Казва: "Колко години карам из София, нито веднъж не попаднах в задръстване." - Днес загубих правото да карам колата. - Защо? Дане са ти взели книжката? - Не, синът си взе шофьорския изпит. Въпрос: Какво е това - едно око, едно ухо, един рог? Отговор: Говедо гледа зад ъгъла. Някъде в Италия: По път за Рим возейки папата в неговия "папа Мобил" папата казал: - Момчета знам, че съм стар, но искам да ви помоля за една услуга. Да ми дадете да покарам малко аз. Един от охранителите отговорил: - Но ако ти дадем на Аутобана, ще караш внимателно. Дали на папата да кара, карал си той спокойно в едната лента и изневиделица удря един черен джип Мерцедес, собственост на най-големия бос на мафията по това време в Италия. Спрели и в това време Мафиота в джипа казал: - Момчета, слизайте и го вижте кой е тоя дето ни удари, че ще летят глави... Слиза един охранител, отива до папа мобила, отворил вратата и гледал, гледал, върнал се в джипа и казал: - Шефе не ги знам тия кои са, ама Папата им е шофьор! - Обичаш ли ме? - пита Ева. - А имам ли избор? - отговорил учудено Адам.