Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Опашка от коли пред КАТ Дежурният по охрана: - Защо ще дремете тук цяла нощ? - За да си регистрираме колите първи. - От ГЕРБ ли сте?
Политически 3,305 прегледа
Следващ →

Още вицове

Влак наближава тунел. В едно купе седи млад мъж и грозна жена. - Ако се опитате да ме целунете в тунела, да знаете, че ще крещя!- заявява твърдо жената. - Аз също! - отговаря мъжът. През Габрово минал другоселец. Спрял пред един магазин да си купи нещо за спомен. Избрал си стоката, попитал за цената и без да се пазари платил и си тръгнал. Доядяло го габровеца, загдето не предложил по-висока цена и викнал след куповача: - Хей, я ми варни стоката! Не ти ща парите. Обява: Търся човек, който да НЕ обича баница. Не друго, но да го видя що за странник е. Кмета Софиянски се среща с група граждани. Кмета се усмихва. "Софиянски се усмихва, значи всичко е ОК!" - си мислят гражданите. "Гражданите виждат, че се усмихвам, значи всичко е ОК!" - си мисли Софиянски. Мъж и жена, празнували предния ден сребърна сватба, закусват мълчаливо. По едно време съпругата пита: - Скъпи, още ли ме обичаш? Той скача, удря с вилицата по масата и се развиква: - Добре де, Ани, не мога да разбера защо трябва да предизвикваш още от сутринта скандали!