Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорим си с колеги относно температурата в училищата. Единия колега: - Няма начин сега да не падне температурата под 18 градуса. Жоро: - Важното е да не падаме под осемнадесетгодишни...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Защо ще се развеждаш с жена си? - Вече половин година не ми говори. - Не бързай, добре си помисли. Такава друга жена трудно ще си намериш.
Семейни
03.10.2017
3,125 прегледа
Следващ →
Още вицове
Физика за всеки ден: Току-що разбрах какво е "магнетична жена" - като я гледаш отзад, те привлича, а като я видиш отпред, те отблъсква.
Седят четирима мързеливци в стаята. На вратата се звъни. Минава един час и първият казва: - Звъни се! Минава още един час и вторият казва: - Трябва да отворим! Минава час и третият казва: - Ще ходя да отворя! След още един час четвъртият казва: - Не, аз ще отида да отворя. След още един час четвъртият отваря вратата, а отвън стои изненадан пети мързеливец: - Ейй, като ракети сте, бе! Даже не можах и втори път да звънна...
- Коя храна понижава сексуалното желание на жената с 85%? - Сватбената торта.
В един бар двама мъже си говорят. — Мараба, братчет, айде да пием по едно. — За кое да пием? – попитал другият. — Ами ти къде живееш? — В квартал Възраждане. А ти? — А и аз съм от там, ха, какво съвпадение. — Барман, я налей по едно. — Кой блок? — 15-ти блок. — Ха, и аз живея там. — Барман, налей по още едно. — Кой вход? — 13 вход, а ти? — А и аз там. — Барман, дай по още едно. — А на кой етаж? — На петия, а ти? — И аз там. — Барман, дай по още едно. Тук друг мъж попитал бармана: — Абе, тези голямо сьвпадение направиха бе, какви са? — Абе, двама братя са. Чудят се как да се напият, не им обръщай внимание.
Студент научил всички въпроси за изпита по философия, но не отишъл на изпита, защото животът няма смисъл и всички хора в него са безгласни роби.