Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Славчо, обичаш ли жените? - Обичам да чукам, иначе не.
Семейни 3,031 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един човек умрял в болницата и го закарали в моргата.На следващата сутрин патоанатома отишъл ,за да направи аутопсия.Тъкмо започнал и мъртвеца се събудил.Доктора се стреснал,а човека казал: -Добро утро! Патоанатома ужасен се хванал за главата и извикал: -Ама как ,добро утро,не е истина това,та тук е моргата. -Гутен морген тогава!-казал човека Киркор имал да дава пари на Гарабет и бил адски притеснен. Жена му го пита: - К’во става бе, Киркоре? Що си такъв притеснен? - Абе имам да връщам много пари на Гарабет, а нямам... - Аз ще ги оправя - отвърнала съпругата и се провикнала на гарабетовица през терасата: - Комшийке-е-е, вярно ли е, че моя мъж дължи на твоя пари? - Вярно е! - рекла оная... - Еми няма ’ти ги върне пък! - срязала я киркоровица - притеснявай се ти! - Мила, вкусен обяд си сготвила! Утре пак да го сготвиш. - Не може, мили, тези гъби се ядат един път в живота. Един мъж се приближил до непозната жена и казал: - Как искам да се вмъкна в гащичките ти! - Съжалявам отвърнала та. Вътре има място само за един задник. Мъж и жена отиват при психолог. Мъжът се оплаква, че вече доста време с жена си няма интимна близост. Психологът помолил мъжа да излезе, за да поговори с жена му. След малко разговор тя признала: - Наскоро го съкратиха мъжа ми. Парите са ни малко. Всяка сутрина ходя на работа с такси. Шофьорът винаги ме пита: "Е, ще плащаме или какво..?!" Аз избирам "или какво..". Докато мине и "или какво...", и съм закъсняла за работа. Шефът ме вика в кабинета си и пита: "Е, ще се уволняваме, или какво...?!" Отново избирам "или какво..". На път обратно за вкъщи пак избирам "или какво...". А вкъщи вече съм без сили за мъжа си. Докторе, помогнете! Доктора: - Е, да разкажа на мъжа ви, или какво...?!