Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Омръзна ми от рекламите! Ето - "Жилет". По-добро за мъжете няма"...За мъжете най-добре е "ДА!"
Разни 2,185 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Скъпа, има ли си други мъже преди мен? - Разбира се, че не, кълна се в детето си. - Иване, какво влизаш като британски шпионин в австрийска детска градина? Един борец кара BMW-то си по пътя, когато изведнъж рязко набива спирачки. Старец, който си пасе овците до пътя веднага го попитал какво се е случило. - Нищо, дядка, само забравих да дам мигач на оня завой там та сега ще се върна да си поправя грешката. Една мутра имал среща със стахотна жена, на вечеря вкъщи. Обаче нямал никакъв опит с жените и затова се уговорил със шефа си да му дава наставления по телефона. Дошла мадамата и той звъни на шефа: - Шефе, дойде, сега кво да правя? Шефа му казава: - Вечеряйте, говори й мили думи и после гледай да я заведеш към спалнята. След малко мутрата пак звъни: - Така, вече сме в спалнята, кво да правя? - Сега я съблечи, почни да я целуваш. След още 15 мин. - Шефе, гола е, досега я целувах и сега кво? - Сега го пъхай и после се обади да кажеш как беше. След 1.5 мин. - Шефе, пъхнах го. Сега ти звъня от домашния - кво да правя??? Мъж и жена правят секс!!! И жената казала: - Скъпи, обичам те! А той: - Духай, духай, после с глупостите..