Първи ден: Много хубав ден. Изгуби се жената на шамана. Всички я търсихме, всички я намерихме, всички я имахме.
Втори ден: Много хубав ден. Изгуби се дъщерята на вожда. Всички я търсихме, всички я намерихме, всички я имахме.
Трети ден: Много лош ден. Как можах да се загубя!
- Генко, как не ви е срам? Четиредесет години сте живял с една жена, а сега сте я зарязали и сте се оженил за по-млада!
- Нищо не разбирате вие! Със стара жена през нощта се измъчваш - ту валидол й дай, ту някакви капки, ту отвори прозореца-затвори прозореца. Ужас! А с младата колко е хубаво: вечерта ще мине, сутринта ще дойде, цялата нощ спиш спокойно.