Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена звъни на всякакви телефонни номера за психологическа помощ. Набира поредния номер: - Да ви кажа, имам малки гърди. - И затова почнахте да пиете? - Не, просто мъжете... - Като ви видят гърдите и почват да пият? - Ама вие подогравате ли се? - Вие се подигравате! Защо заемате линията за психологична помощ за алкохолици?!
Професионални 2,879 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отишъл кумът на гости на кумеца. Заредил кумеца обилно масата и казал: - Добре дошъл, куме и наздраве! Започнали да си говорят, но кумът непрекъснато хапвал от храната. Не изтраял кумеца и най-тактично казал: - Наздраве, куме и мези! - Меза, меза кумец! - отвърнал кума и продължил да яде. След малко кумът отново го подканил: - Наздраве, куме и мези! - Ами нали меза бе кумец! - Какво мезиш бе куме, ти направо вечеряш! Един пияница в Русия, седи пред магазин и мръзне на -30 градуса. Негов приятел минава и го пита: - Ееее, к`во праиш тука на тоя студ? Пияницата: - Абе много е зле, изпуснах си водката и сега чакам да се замръзи, че да си я прибера. Военната единица "Чък Норис" не присъства в играта "Цивилизация 4", защото една единица "Чък Норис" може да унищожи всички нации, взети заедно. Един ден Иванчо видял баща си да бие чекий,и го попитал к’во праиш бе тате,той му отговорил,нищо играя на щъркел тук щъркел там.На другия ден Иванчо почнал да вика,отишла майка му,и го попитала защо вика,той казал:-Играх на щъркел тук щъркел там щъркела ме наплю аз го ударих с чука!!!! Пред блока ни е точно като във фейсбук-прибираш се, а пенсионерите пред входа веднага ти лепват статус, следват коментари, евентуално някой лайква...