Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, снощи сънувах, че съм бик и изядох цяла копа сено! - Не си заслужава да обръщатe внимание на подобни дреболии. Хората сънуват какво ли не! - Дреболии! А къде ми е матракът?
Лекари 3,465 прегледа
Следващ →

Още вицове

Няколко рибари си ловят риба на язовира и единия пита: - Какво ли правят жените ни сега? Отговарят му: - Или се чукат, или плетат.След малко единия хуква да бяга към къщи. - Къде хукна бе Иване? - Сетих се ,че моята не може да плете... Сине?!?!?! ТИ ПУШИШ?!?!?! Аз като бях на твойте години... Всъщност пуши си, пуши си спокойно... Малко момченце влиза в аптека и се обръща към аптекарката: - Добър ден! Дайте ми 50-60 капута! - Малкият! 1-во не се казва капут, а презерватив и 2-ро, кажи на татко си, че като те праща за такива неща,нека ти даде бележка, на която пише какъв размер и какъв вид и марка да са!- казала аптекарката. - Уважаема госпожо!- казало момченцето. 1-во не съм "малкият", а млади господине. 2-ро не ме праща татко, а мама и 3-то давайте от всички размери и марки, че мама отива на море днес! Казват, че мъжът мисли обикновено с долната глава. Следователно, за да мисли с горната, обърнете го с главата надолу. - Жозефина! Слез веднага от коленете на годеника си! - Гледай си работата, мамо! Тоя път те изпреварих!