Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Замислих се... колко е хубаво да се отпразнува Трифон Зарезан...особено в средата на работния ден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Биология за програмисти: "Жълъд - това е архивиран дъб."
Програмисти
03.10.2017
3,145 прегледа
Следващ →
Още вицове
След овчарска идилия - 1.. Вестникът праща Журналист (мъж) при овчарте. След интервюто, журналистът решава да ги бъзикне (спомняйки си за колежкате) и ги пита: - Абе, как издържате без жени толкова дълго време? - Ами, избираш си една уфцъ, фащаш я за ушите и я опъваш… - Че става ли? Хубаво ли е? - Ам"чи пробвай бе! Журналистът взел да си избира овца, и да я гони, ама те бягат ли бягат… Накрая докапал една, фанал я и почнал да я оправя, а всички овчари се спукали да се смеят. - Що се смеете бе хора? - Амчи ти избра най-грозната бе… Ха-ха-ха (Модификация на вица: "Ами от цялото стадо ти зе да чукаш псето…")
"Моето семейство и други животни" Джеръл Даръл…
Съдят системен администратор за убийство. Съдията: - И така, защо убихте човека? Сисадмина: - Върнах се от отпуска, целия ден си чистих пощата от спам, излязох след работа на улицата, а към мен се приближава някакъв и пита: "Искаш ли да си уголемиш пениса?"
Пациент е на преглед при доктора със силни болки в стомаха. Доктора го пита: - Какво си ял напоследък? - Ами едни миди ядох снощи… - Случайно да ти замирисаха на лошо като ги отваряше? - Ама то трябвало ли да ги отварям?
Миодраг Йешич дава интервю пред журналист: - Нашият отбор играе винаги по план! През първото полувреме отблъскваме атаките на съперника, а през второто тръгваме в атака. - А кога е запланувано да вкарвате голове? - Е, това е грижа на другия отбор...