Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Тема във форума на блок 4 в "Манастирски ливади": - Има ли някой от втори вход? - Да, аз. Защо? - Да ти се намира цигара?
Програмисти 3,479 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чукчата стои на пост. Пристига проверяващ офицер. - Редник, мирно! Колко човека има във вашата рота? - Седемдесет, другарю майор! - А колко са в батальона? - Двеста и петдесет, другарю майор! - А с какво се занимавате? - Охраняваме ядрени складове, другарю майор! - Редник, мирно! Как може да ми разказвате такива работи? Ами ако съм шпионин? - Мамка ти шпионска! Автоматен откос… Двама съседи гледат ЦСКА-Левски. Левски отбелзва гол и кучето на домакина започва да подскача и да се радва. Гостенина пита: - Какво прави кучето когато ЦСКА вкара гол. Домакина: - Не знам. Кучето го имам само от 5 години. Съдията: - Подсъдими, какво правихте на 16 септември в 10 часа сутринта? - Седях пред вас и ви отговарях, какво съм правил на на трети май в 3 през нощта... Жената се занимава със секс само заради едно нещо. Мъжът това нещо си го има. В цирка докарват нов тигър. Старите тигри го наобикалят, за да го поздравят с "Добре дошъл". - Жалко само, че не можеш да се запознаеш и с последния ни дресьор - казва един от тигрите. - Той беше толкова мил, любезен, спокоен, състрадателен, вкусен...