Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Защо лудия ляга да спи с камък и кибрит? Отг.С камъка удря нощната лампа,с кибрита гледа дали е угаснала!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Търсите жена? По-добре търсете пари. Жената сама ще ви намери.
Бисери
03.10.2017
3,040 прегледа
Следващ →
Още вицове
Професор изпитва бъдещ юрист. - Разяснете ми понятието "измама" - казва професорът. - Измама ще бъде, ако ме скъсате, господин професоре. - Какво искате да кажете? - Ами, според закона, всеки, който използва незнанието на другия в негова вреда, може да бъде обвинен в измама...
Мюлер казва на Щирлиц: - Така-а-а-а... Значи си руски разузнавач, а? - Откъде разбра? - Идиот, писал си го в автобиографията си!
"Борци" се качили на един джип и тръгнали да обикалят. Минали през едно село и накрая на селото, на една поляна, гледат дядо си пасе овцете. Отишли при него и му казали: - Дядо, ако познаеш какви сме, ще ти дадем $1000. Ако непознае, ще ти вземем една овца. Дядото бил озадачен и им отвърнал. - Момчета, незнам какви сте. Вземете една овца. Те бързо грабнали една, качили се в джипа и тъкмо да тръгнат, дядото отишъл при тях и казал: - Момчета, абе вие сте борци БЕ. - Как позна бе дядо ? -Еми взехте кучето.
Eвроизборите са нищо повeче от една партия на шах. Имаме си пешка, Пешката Стоянов. Имаме си цар, негово величество Сакскобурготски. Имаме си и кон, верно малко луд, ама препуска нагоре надолу и винаги е в атака. Имаме си и офицер, даже нещо повече, не офицер, а генерал. И в крайна сметка Румен Овчаров е на топа.
Той: - Не мога да живея без теб! Тя отговаря: - И аз - не мога без такива думи да живея.