Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
80% от женската привлекателност съществува само и единствено в мъжкото въображение...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Любими Герои
Математици играят белот. Почва първият. "Пас" Вторият: "купа" Третият: "пика" А четвъртият победоносно изглежда останалите и обевява: "Всичко е косинус!!!"
Любими Герои
03.10.2017
3,521 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разговор между двама дядовци: - Сутрин, в деня на изборите – казва единият – ако ми е клюмнал наляво, гласувам за левицата, ако е надясно – за десницата. - А ако сочи нагоре? – полюбопитствал наборът му. - Еееххх… Ако сочи нагоре, кой ще се интересува от избори бе?!
В болница, сестра пита своя колежка от родилното отделение: - Кой реве така силно там, във вашето отделение. Да не са четирите близначета, които се родиха през нощта? - Не. – отговаря другата. – Това е баща им.
В училище. -Деца, хайде да се опознаем. Кажете ми, например, у вас кой е най-възрастен? -В нашето семейство - баба. -У нас - дядо. -Пра-пра-пра-пра-прабаба. -Но това е невъзможно! -Въ-въ-въ-възможно е.
Един моторист си карал и блъснал едно врабче.Станало му жал.Взел го у тях сложил го в клетка,дал му вода и хляб.Когато врабчето се събудило се огледало и казало уплашено : - Решетки,хляб,вода убило съм моториста и сега съм в затвора.
Иванчо при доктора: - Докторе, имам чувството, че съм лезбиец. - Какво, какво? - Сигурен съм, че съм лезбиец. - Не може да бъде. И защо мислиш така? - Ами около мен се въртят толкова хубави мъже, а аз само за жени си мисля!