Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Математици играят белот. Почва първият. "Пас" Вторият: "купа" Третият: "пика" А четвъртият победоносно изглежда останалите и обевява: "Всичко е косинус!!!"
Любими Герои 3,521 прегледа
Следващ →

Още вицове

Разговор между двама дядовци: - Сутрин, в деня на изборите – казва единият – ако ми е клюмнал наляво, гласувам за левицата, ако е надясно – за десницата. - А ако сочи нагоре? – полюбопитствал наборът му. - Еееххх… Ако сочи нагоре, кой ще се интересува от избори бе?! В болница, сестра пита своя колежка от родилното отделение: - Кой реве така силно там, във вашето отделение. Да не са четирите близначета, които се родиха през нощта? - Не. – отговаря другата. – Това е баща им. В училище. -Деца, хайде да се опознаем. Кажете ми, например, у вас кой е най-възрастен? -В нашето семейство - баба. -У нас - дядо. -Пра-пра-пра-пра-прабаба. -Но това е невъзможно! -Въ-въ-въ-възможно е. Един моторист си карал и блъснал едно врабче.Станало му жал.Взел го у тях сложил го в клетка,дал му вода и хляб.Когато врабчето се събудило се огледало и казало уплашено : - Решетки,хляб,вода убило съм моториста и сега съм в затвора. Иванчо при доктора: - Докторе, имам чувството, че съм лезбиец. - Какво, какво? - Сигурен съм, че съм лезбиец. - Не може да бъде. И защо мислиш така? - Ами около мен се въртят толкова хубави мъже, а аз само за жени си мисля!