Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Звънят във фирма за поддръжка по спешност, компютъра не бачкал и трябвало в най-скоро време да се оправи. Прозвучало доста сериозно, затова пратили най-големия специалист да се заеме с проблема. Та отива човека, вижда проблема, върши си работата професионално, взема парите и се прибира. Собственика на компютъра, изключително въодушевен, разправя на свой приятел: - И човече, идва пича и направо магьосник някакъв! За първи път виждам такова нещо! Помоли се на някакаво божество, седна на стола, започна да се върти с него, после изведнъж стана, ритна кутията, наведе се и компютъра тръгна! Не пипна нищо! В офиса се разправя същия случай: - Отивам аз и какво да видя! Ужас - кабела се беше навил около стола. Вдигнах ръце към небето и си казах: "лелеее, тоя колко е зле". Седнах на стола, завъртях се за да го развия, после ритнах кутията по-навътре за да не се навие пак, включих го и се махнах оттам.
Програмисти 2,220 прегледа
Следващ →

Още вицове

В Италия. - Къде си тръгнал с тази кола? Та тя е за моргата? - За България, там ще възкресне и ще я купи някой... Червената шапчица, Жак Превер Вълка в зори ловци ще спрат. А в нощната тъма - комини, смърт! Не знаем - мрак, звезди, безброй съдби… Защо ридаем аз и ти… Един поп си кара катафалката и на едно кръстовище се срещат челно с една "баварка" управлявана от мутра. Слиза мутрата и почва да псува: - Ей, брадато к....е, къде-е-е гле-еаш бе, ма-а-ама ти проста?!?! Попа слиза, съвсем невъзмутимо и с благ глас казва: - Чадо Божие, успокой се, недей се гневи - бърка в катафалката и вади бутилка уиски - ами дай да пием за наше здраве, че Господ ни пожали и ни остави живи и здрави!!! - подава отворенaта бутилка на мутрата. Оня надигнал бутилката и на няколко глътки я преполoвил, подал я на попа и му вика: - Айде дядо попе, твой ред е!!! А попа с отрицаващи движения му отвръща: - Не-е-е синко, моят ред ще дойде по-късно, аз в момента чакам КАТ. Две баби си говорят едната казва: — А бе тая мома която зехме от вашето село, ма тя хубава, ма тя гиздава и пере и чисти всичко върши, само един недостатък има! Втората казва: — Какъв ма? Отново първата: — Ами неще да ражда! Пак втората: — Ами вие сте я повредили у нащо село си раждаше! Цялото семейство се е събрало около смъртното легло на тъщата. Тя вече е затворила очи и не реагира. Но изведнъж през прозореца влита голяма пеперуда. Тъщата поотворила очи и се загледала в пеперудата. В този момент мъжът се надвесил над нея и прошепнал в ухото й: - Мамо, не се разсейвай.