Една тъща отишла на море за две седмици.
Прибрала се в къщи с една торба пари. Дъщеря и е попитала откъде е взела такава огромна сума.
Жената отговорила:
- Ами преспах с разни мъже!
Зетят спрял да гледа любимото си телевизионно предаване и ехидно забелязал:
- Кой? Ти ли преспа с мъже?
Аз на тебе повече от два лева няма да ти дам.
Тъщата отговорила:
- Ама аз повече от два лева не съм и вземала!
Влиза един в кабинета на шефа си, скача отгоре върху бюрото му, изритва абсолютно всичко - компютър, телефон и кво ли не и почва да танцува пред вцепенения от ужас шеф.
Отваря се врата и един негов колега казва:
- Стига бе, Тошко! Пошегувахме се, не си спечeлил джакпота...