Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Секс без любов е безмислено преживяване, но ако сметнем, че всичко е твърде безмислено си е направо доста добре!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
На робите им давали храна и дрехи точно толкова, колкото да им стигне, че да продължават да работят. Нищо съществено не се е променило в принципите за формиране на заплатите от онова време.
Професионални
03.10.2017
3,424 прегледа
Следващ →
Още вицове
Говорят си две приятелки: - Вчера го хванах моя нещастник да си бие чекии в кухнята... - Е, и какво направи? - Ами какво - лапнах му го и му го докарах с уста. - Защо бе? - По-лесно е да си измия бързо зъбите, отколкото половин час да търкам цялата кухня
Жените отговарят: М: Къде си била през целия ми живот? Ж: Криех се от теб. М: Не сме ли се виждали някъде преди? Ж: Да, затова вече не ходя там. М: Свободно ли е мястото? Ж: Да, и моето ще се освободи, ако седнете. М: У вас или у нас? Ж: И на двете места. Ти отиваш у вас, аз у нас. М: Как предпочиташ яйцата за закуска? Ж: Неоплодени. М: Тялото ти е като храм. Ж: Съжалявам, днес няма служба. М: За теб бих отишъл на края на света. Ж: И би ли останал там? М: Уморена ли си тази вечер? Защото си мислех за теб цял ден. Ж: Разбира се, се съм уморена, (кратка пауза с невинна усмивка) уморена съм от глупостите ти.
- Отдавна ли карате ски, госпожице? - О, да! Вече цял час, защото не мога да ги спра...
Трима новобогаташи стоят в кафето и обсъждат колко прекрасни деца имат. Първият: - Моят син е голям юнак. По моите стъпки върви. Занимава се с недвижими имоти, работата му върви супер, прави големи пари. Даже на гаджето си наскоро подари апартамент в Париж... Вторият: - И моят син е голяма работа. Отвори собствен автосалон, продава много коли и прави големи пари. Миналата седмица подари на гаджето си чисто ново ферари.... Третият: - А моят син пък е банкер. Собствена банка си направи, парите му не можеш да ги преброиш. Вчера на гаджето си дал огромен кредит без лихва за 30 години..... В това време към тях се приближава четвърти новобогаташ: - За какво си говорите? - Абе хвалим се с децата си. - Ох, да ви кажа, че моя син стана хомосексуалист, срамна работа, ей! Но пък се оправя в живота, мамка му! Ей на - апартамент в Париж му подарил някой, чисто ново ферари кара, а вчера и безлихвен кредит за 30 години му отпуснали......
Седят си една блондинка и една брюнетка в театъра. Светлините започват бавно да изгасват и блондинката пита брюнетката: - Скъпа ти знаеш ли как го правят това? А брюнетката отговаря: - Ми сигурно бавно вадят щепсела от контакта!!!