Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
погледни на ляво, сега на дясно, погледни напред....а уе ти ще пикаеш ли или ще се оглеждаш уе дръвник!!!
Бисери 3,219 прегледа
Следващ →

Още вицове

В близката далечина се чернеела една бяла точка.Това било един млад старец, който седял прав на дървен камък и четял изгорял вестник наопаки...в първата статия пишело, че глухия чул,че слепия видял как куция гони влака да му напомпа гумите...И във втората пишело...че ще дадът 5 лв без пари на този който боядиса покрива на лятното кино с левия ръкав на потника си... Главното правило в бокса: "Един път помисли, сто пъти удари!" - Иванчо,защо си обул ботушите си? Днес е топло и никъде няма кал! - Нищо, мамо, аз ще намеря! -Марийке,Марийке познай какво си купих? -Какво? -Банан. -И какво направи с него? -Изядох го. -Трябваше да го нарежеш и да го раздадеш на приятелите ти. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Дънки. - И какво направи с тях? - Ами както ми каза.Нарязах ги и ги раздадах на приятелтте ми. - Трябваше да ги изгладиш и да ги сложиш в шкафа. - Марийке,Марийке познай какво си купих? - Какво? - Прасе. - И какво направи с него? - Ами както ми каза.Изгладих го и го сложих в шкафа. - Трябваше да го упоиш,заколиш и да го сложиш във фризера. - Марийке,Марийке познай кой ни дойде на гости? - Кой? - Леля - И какво направи с нея? - Ами както ми каза.Упоих я,заклах я и я сложих във фризера. Срещат се Войчех Ярузелски с Рейгън (като ръководители на съответните страни). Рейгън води госта в центъра за управление и казва: - Виж каква техника имам. Натискам това копче и СССР излита във въздуха. Натискам второто - СССР и Източна Европа излитат във въздуха. Натискам третото - целият свят излита във въздуха, само САЩ остават. А Ярузелски му отговаря: - Моята леля през Втората световна война живееше във Варшава. Имаше три тоалетни: златна, бронзова и фаянсова. Но когато по улиците на Варшава се появиха руските танкове, тя се насра направо в коридора.