Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Баба Меца имала рожден ден и си казала: - Ако някой ми подари цвете, ще му го навра в задника. Дошъл Зайо на купона с голяма маргаритка и Меца изпълнила заканата си. След това Лиса питала Зайо: - Абе ти защо плачеше и се смееше, когато стана случката с цветето? Зайо казал: - Плаках, понеже ме болеше, а се смеех, защото зад мене беше Кумчо Вълчо с кактус!
Животни 3,675 прегледа
Следващ →

Още вицове

Старшината: - Какви войници сте вие, бе, с бели чорапи!?! Истинският войник трябва да е или със сини (показва си десния крак) или с черни (показва си левия крак)! Двама борци решили да закусят и си купили банички. По едно време единият усеща, че приятеля му прави нещо зад него, обръща се и що да види. Другият, пъшкайки се опитва да си навре баничката отзад. - Кво правиш бе, брато? - Как кво правя, ям. - Как ядеш бе, като баничката ти стърчи отзад! - А бе сутринта бях на зъболекар и ми каза да ям от другата страна... Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва: -Честито имате момче. След малко пак излиза: -Честито имате и момиче. И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите: -Гасете лампите , май пълзят към светлината! - Докторе, махнете ми съседа по стая, който се мисли, че е мотор. - Пречи ви шума ли? - Не, изгорелите газове. - Редник, погледни в далечината сапьорите. Колко са според теб? - Шест редника и един ефрейтор. - Как видя оттук, че е ефрейтор? - Ами той не работи.