Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Два болта се къпят в грес и единият блаженно се протяга и казва : - Ех сега да имаше да завинтим по една гайка щеше да ни дойде екстра. Другият болт казал: - Да бе, ти да не си луд, да хванем ръжда ли искаш?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Скъпа, няма по-добра от теб! Вчера пак се убедих в това.
Семейни
03.10.2017
2,903 прегледа
Следващ →
Още вицове
Забива се една жигула в един мерцедес. От мерцедеса излизат мутри с викове: - Е това е чичка! Какво имаш? Къща, апартамент? Води ни! Чичото вади един калашник и ги разстрелва, а после казва тъжно: - Уф, как ми писна от тези клошари!
Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев!
Слонът стъпил в един мравуняк. Мравките се покатерили на него. Слонът разтърсил глава и те изпопадали. Останал само Пешо. Другите мравки започнали да викат: - Удуши го, Пешо! Слонът побягнал. След малко клон съборил Пешо. Той се върнал при другите и те го попитали: - Къде е слона? - Избяга. - Лъжеш, Пешо! Още дъвчеш!
Пътували във влак мъж и старица. През около час старицата изваждала една тубичка и се навеждала да пие. Минало се доста време и мъжат ожаднял, но го било срам да си поиска. Изчакал да влезе влака е тунел и бързо грабнал тубата и я изпил. Минали тунела и мъжът попитал: - Извинете, не се стърпях и ви изпих тубичката, но имаше много странен вкус! Какво имаше въре? - Ами туберколозна съм чедо, та си поплювам!!!!
Момиче към наш Славчо: - Славчо, хайде да се разходим и да се полюбуваме на звездите... - Аз без презерватив не отивам да се любувам на звездите.