Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпа, няма по-добра от теб! Вчера пак се убедих в това.
Семейни 2,903 прегледа
Следващ →

Още вицове

Забива се една жигула в един мерцедес. От мерцедеса излизат мутри с викове: - Е това е чичка! Какво имаш? Къща, апартамент? Води ни! Чичото вади един калашник и ги разстрелва, а после казва тъжно: - Уф, как ми писна от тези клошари! Полицай и професор пътуват в едно купе от Пловдив за Варна. Пътуването било дълго и професорът не искал да скучае. Решил да се позабалява и казал: - Всички знаем колко сте тъпи вие полицаите, но за да не скучаем предлагам да си задаваме въпроси. Ако не можеш да ми отговориш, ще ми дадеш един лев, тъй като си тъп, ако не мога аз да ти отговоря, ще ти дам сто лева, понеже сам по-умен. И така давам ти шанс ти да започнеш. Полицаят казал: - Защо като измериш една котка от главата до опашката е три педи, а от опашката до главата е пет педи? - Не знам - отговорил професорът - ето ти сто лева. Кажи сега защо е така. - И аз не знам - отговорил полицаят - на ти един лев! Слонът стъпил в един мравуняк. Мравките се покатерили на него. Слонът разтърсил глава и те изпопадали. Останал само Пешо. Другите мравки започнали да викат: - Удуши го, Пешо! Слонът побягнал. След малко клон съборил Пешо. Той се върнал при другите и те го попитали: - Къде е слона? - Избяга. - Лъжеш, Пешо! Още дъвчеш! Пътували във влак мъж и старица. През около час старицата изваждала една тубичка и се навеждала да пие. Минало се доста време и мъжат ожаднял, но го било срам да си поиска. Изчакал да влезе влака е тунел и бързо грабнал тубата и я изпил. Минали тунела и мъжът попитал: - Извинете, не се стърпях и ви изпих тубичката, но имаше много странен вкус! Какво имаше въре? - Ами туберколозна съм чедо, та си поплювам!!!! Момиче към наш Славчо: - Славчо, хайде да се разходим и да се полюбуваме на звездите... - Аз без презерватив не отивам да се любувам на звездите.