В кабинета на психиатъра, пълзейки на четири крака, влиза човек, захапал някакъв шнур. Докторът го гледа с лека усмивка и му говори като на идиот:
- Я да видим сега кой е дошъл при нас - костенурчица ли си, гущерче или жабка, може би...
- Не бе, докторе, аз съм сисадмина, прекарвам ти мрежа.
Една мутра влиза в стоматологичен кабинет и сяда на стола.Стоматолога поглежда в устата му и видял ,че
мутрата има диамантени и златни корони.
Стоматолога казал:
-Господине вашите зъби са съвсем наред.
мутрата:
-Ко зяпаш слагай аларма.