Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кажи ми какво четеш и ще ти кажа какъв си? - Интересно... Аз чета Платон, Сократ, Сенека? - Ти си лъжец!
Разни 1,859 прегледа
Следващ →

Още вицове

В гората отворили секс-магазин. Огромна опашка от сутринта. Зайо си пробива път нетърпеливо: - Може ли да мина, може ли да мина... - Зайо, на опашка има ред, отиди най-отзад! - ядосал се мечокът. Зайо пак пробва: - Може ли да мина, може ли... - Зайо, хайде на опашката,а? - Озъбил се вълкът. Зайо е упорит: - Може ли да мина, може ли, извинете... - Слушай, я не ме нервирай и се нареди отзад! - Сопнал се лъвът. Заекът тъжно си казал: - И днес няма да мога да отворя магазина... Седи си пещерния човек пред пещерата и си остри каменния нож. Пристига при него, разплакана, съпругата му: - Ъп, Ъп, ела моля те да помогнеш - един саблезъб тигър влезе в пещерата на майка ми... Ъп я погледнал съвсем спокойно и продължавайки да остри, отговорил : - Кво ме занимаваш с глупости! Въобще не ми пука кво ще стане с някакъв си саблезъб тигър... Майката, бащата и Малкия Иванчо са на почивка на море. На плажа, късно след обяд, Иванчо заспал на кърпата, няма никой и татко му скочил на мама. Почнали те едно здраво чукане на плажа, по едно време Иванчо се събужда и пита: - Тате, кво правиш на мама? - Ми помпя я Иванчо, като влезе в морето да не се удави! - Хм, ти това помпене ли му викаш. Вчера, като беше за риба, чичо Гошо от съседното бунгало я помпи, помпи 3 часа и накрая я пробваше с език да не издиша... Седят двойка на пейка в парка. Тъмно, звезди, луна. Тя: - Иване, дай малко семки! Той: - Няма да ти дам. Тя: - Нали каза, че би свалил звезди от небето за мен! Той: - Едно е звезди, друго е семки! Един ден майката на седемте козлета излязла на пазар и им казала - Не отваряйте на никого, ако някой почука паролата е "Ям люти чушки". Но случайно вълка чул паролата и след малко отишал да почука с престорен глас: - Отворете аз съм майка ви. Козлетата попитали за паролата, а той отговарил: - Ям люти чушки. Най-малкото козле казало: - Яж си ги, ние имаме шпионка!!!