Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
-Какво ще искате? пита сервитьор новодошъл клиент в заведение в Перник. -Искам да БИЯ! -Може би искате да кажете "Да ПИЯ"? -Ами...да, и това :) (авторски)
Пиянски 1,810 прегледа
Следващ →

Още вицове

Прибира се един човек у дома и гледа в съседната къща един огромен тенискорт и съседът му играе срещу Агаси пред публика... - Абе съседе, откъде се взе тая чудесия? - шашнал се човекът - Ами хванах златната жаба в тукашния язовир. Можеш и ти да я намериш - само внимавай, че е малко глуха... Отишъл човекът, намерил жабата и й казал: - Направи цялата ми къща да е в злато! Връща се у дома си, гледа - цялата къща в блато. - Бре съседе, виж какво направи тая жаба - аз й казах злато, тя блато направила - приплакал той - А ти какво мислиш, че аз съм си поискал голям тенис?! - Тате тате, купи ми нов ХардДиск — А вълшебната думичка коя е? — Да му се не види и за това ли вече искат пароли!? В полицията ограбена блондинка: - Къде си държахте парите госпожице? - В сутиена. - Е, в сутиена, крадеца как ги откри, вие не се ли съпротивлявахте? - Ми аз мислех, че той е с добри намерения.. - Иванчо, защо пак те скъсаха на същия изпит? - Всичко беше нагласено. Същата стая, същата изпитна комисия и същите въпроси... - Когато Господ е казал "И нека бъде светлина", Чък Норис е казал "кажи `моля`".