Питат един ерген:
- Колко време ще си без семейство? Не е ли време да се жениш?
- За какво ми е? Имам две сестри, които се грижат за мен и ми дават абсолютно всичко, което ми трябва...
- Но тези сестри никога не могат да ти заменят една хубава жена, а да правиш секс с тях е голям грях!
- Защо?! Те не са мои сестри!
-Какво ще искате? пита сервитьор новодошъл клиент в заведение в Перник.
-Искам да БИЯ!
-Може би искате да кажете "Да ПИЯ"?
-Ами...да, и това :)
(авторски)