Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Съдбата имаше пръст в живота му...за съжаление той беше среден.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ.
Бисери
03.10.2017
3,061 прегледа
Следващ →
Още вицове
Пена пита Вуте: - Абе Вуте, знаеш ли какво е това ситуация? - Епа знам. - И какво е? - Еми, как да ти обясним? Значи ти се прибираш по рано от работа и ме заварваш на калъп с комшийката. Е, те това е ситуация. Сега разбра ли? - Па разбрах. - И какво разбра? - Значи ти се прибираш по-рано от работа и ме заварваш на калъп с комшията. Е, те това разбрах за тая ситуация. - А, Пено, не бъркай бойо със ситуацията.
Срещат се двама познати и си приказват за това-онова. Единият казва: — Аз като видя нещо смешно и започвам да се смея до припадък, не мога да спра изобщо… Вторият го пита: — А как тогава се бръснеш?
Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. — Ама… Защо!? — Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар. — Какво сега!? — СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка – пак зверска плесница… — Ее, ама сега не съм направила нищо! — Само като се сетя как сърбашеееее…
Мутра влиза в ресторант с красива жена и поръчва за себе си обилна вечеря, а жената не поръчва нищо. Любезният келнер пита: - А Вашата дама, какво ще желае? - Нищо няма да желае, докторът ми е казал да лягам на празен стомах.
Каква е разликата между капитализма и социализма? При капитализма човек за човека е вълк, а при социализма - \"другарю Вълк\".