Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две жени си честитят Баба Марта - Честита Баба Марта. Вичко най хубаво ...... - ЧБМ. - Ти на кого ша викаш чиба мъ.
Бисери 3,061 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пена пита Вуте: - Абе Вуте, знаеш ли какво е това ситуация? - Епа знам. - И какво е? - Еми, как да ти обясним? Значи ти се прибираш по рано от работа и ме заварваш на калъп с комшийката. Е, те това е ситуация. Сега разбра ли? - Па разбрах. - И какво разбра? - Значи ти се прибираш по-рано от работа и ме заварваш на калъп с комшията. Е, те това разбрах за тая ситуация. - А, Пено, не бъркай бойо със ситуацията. Срещат се двама познати и си приказват за това-онова. Единият казва: — Аз като видя нещо смешно и започвам да се смея до припадък, не мога да спра изобщо… Вторият го пита: — А как тогава се бръснеш? Перник. Мъж и жена хапват супа, но жената сърба звучно. Мъжът става, плясва й шамар и си сяда. — Ама… Защо!? — Сърбаш! Продължили, жената внимава и след минута – пляяяс, още по-силен шамар. — Какво сега!? — СЪРБАААШ! Продължил той, но на жената й писнало и оставила лъжицата. След минутка – пак зверска плесница… — Ее, ама сега не съм направила нищо! — Само като се сетя как сърбашеееее… Мутра влиза в ресторант с красива жена и поръчва за себе си обилна вечеря, а жената не поръчва нищо. Любезният келнер пита: - А Вашата дама, какво ще желае? - Нищо няма да желае, докторът ми е казал да лягам на празен стомах. Каква е разликата между капитализма и социализма? При капитализма човек за човека е вълк, а при социализма - \"другарю Вълк\".