Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В магазин за играчки някакъв купува модел на кораб. Пита продавача: - А корабчето да не вземе да потъне, като го пусна във водата? - Разбира се, че ще потъне! Това е модел на "Титаник".
Блондинки 3,318 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си приятелки: — Мими, никога не съм била по-щастлива! Имам си двама любовника, и единия е толкова красив, внимателен, нежен!… — Тогава за какво ти е втория? — Ох, затова пък вторият не е „хомо“. - Мамо, мамо, видях баба! - Абе аз не ти ли казах да не копаеш дълбоко на пясъчника! - Скъпи, имаше дупка в джоба ти, а аз я заших. - Това е хубаво, скъпа. Но как разбра за дупката? Асан, Айшето и многото им деца спели в една стая върху голямо, общо легло. Изчакал Асан да заспят децата и попитал Айшето: - Айше, да качва ли? - Качвай! Качил се той, но взел да буйства и ритнал без да иска най-малкото циганче - Меминчо. - А ва баща, ти едно правиш десет ша убийш. На Асан му минал ищаха и решил да заспива, но след малко от другия край на леглото се надигнало най-голямото циганче - Мустафата и казал: - Ей баща, този глупак заспа. Давай да гледа сеира! Пиян мъж се прибира в 4:30 през ноща, влиза в спалнята и почва да буди жена си: - Чшш! Стаай! Аре! Чууъш ли ко ти каам! Тя: - Стииига беее...... Той: - Аре ма! Стаай! Стаай, че спичелих шистица от тотуту! Чу ли ма! Тя: - Стига бе! Колко е часа? Де ше ходим сега? Вече всичко е затворено! И кръчми и дискотеки! - ??????? Кви кръчми ма? К..К..Кви дискутеки??? Стаай и си заминавай ма!!!