Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Говорят си две приятелки: - Що за човек е новия ти приятел? - Много общителен и приятен човек...Не може да си помисли човек, че е програмист!
Програмисти 3,167 прегледа
Следващ →

Още вицове

Централен нападател подава дълъг пас на лявото крило. Футболистът не тръгва навреме към нея. От трибуните му викат: - Тичай, догони я! Той отговаря: - Тази топка? Пеш? Двама пияници си говорят. Единия Казва: - Ей Пешо ти ако имаш избор от какво искаш да си болен от Склероза или Паркинсон. Той му отговаря: - От Склероза. Другия пита: - Защо бе Пешо? Пък Пешо отговаря: - По-добре да непомня какво съм пил от колкото да го разливам! Докторът към пациента: -Господине, трябва да спрете веднага да мастурбирате! ! -Защо докторе, знаеш ли колко ми е хубаво? -Абе знам колко ти е хубаво, ама не знам как ще ти измеря кръвното налягане? ? ? - От какво се оплаквате? - От безсъние. - И по колко часа спите на ден? - По десет. - Че какво безсъние е това? - Абе аз спя, ама сънувам че съм буден… Баба влиза в стаята на внучката и я заварва дибидюс гола в кревата. -Що си, баби, гола, ще изстинеш така? Внучката я успокоила: -Няма бабо, това ми е секс нощницата! Бабата се позамислила и решила вечрта и тя да си легне така. Станало време за лягане, дядото влиза в стаята и заварва жена си гола да лежи на спалнята и пита: -Що си гола, ма? Бабата: -Това ми е секс нощницата. Дядото: -Па да беше я поогладила малко!