Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Да си добър в мислите си е недостатъчно, да правиш добрини е недостатъчно, виждайки другити да вършат добрини по твой пример е достатъчно.
Бисери 3,507 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама обратни си говорят след Нова година: - Ау, миличък, ако знаеш какво ми се случи оня ден… Звъни се на вратата и там един такъв хубав мъж - с едни розовки бузки, един такъв закръгленичък, с една брада… - А как беше облечен? - С едни секси червени дрешки… И една торбичка на рамо. - Ама това е бил Дядо Мраз! - Аха, значи затова беше толкова хладен към мен отначало… xxx: Ненавиждам те! yyy: Но защо? Ние даже не се познаваме? xxx: В интернет така е прието. Какво пише в писмото на Лили Иванова до Дядо Мраз? - Ей, малкия да не ме забравиш за Нова Година? Късно през нощта се чука на вратата на сарафин. Сарафинът отваря и го нападат двама. — Какво искате от мен? — Сто килограма злато! — А може ли да ви дам сто и пет? — Може! — Жено, злато мое, ставай, за теб са дошли! Отива тъжен евреин при равина и му казва: - Рави! Толкова съм беден, толкова съм беден! ! Дори мляко нямам... Равинът: - Достатъчно, синко, не говори повече! Върви си в къщи, ще има мляко. След два дни същият евреин тича при равина и крещи: - Рави! Появиха ми се женски гърди и мляко даже имат, но аз не те помолих за това! Равинът: - Какво да се прави, синко! Такъв народ сме - по-скоро ще сътворим чудо, отколкото да дадем пари!