Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Щирлиц излезе на централния булевард в Берлин и, за да не се набива на очи, тръгна да го пресича пълзешком…
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Пиянски
Зная си мярката - почнат ли да ми сипват в две чаши, значи вече ми стига.
Пиянски
03.10.2017
1,706 прегледа
Следващ →
Още вицове
Умрял един катаджия. Отишъл при Свети Петър, който го попитал: - Е сине, правеше ли на хората добро? - Ами случвало се... - А лошо? - Ами случвало се... - Ами тогава, ето ти два пътя - единия е към рая, другия е към ада. Каквото избереш, там ще отидеш. Катаджията: - А не може ли да си остана тук на кръстовището?
- А знаете ли, че да се гледа през ключалката не е прилично? - Какво говорите! А да не би да показват нещо прилично?!
Един циганин и един мазохист стоят в една килия и по едно време мазохиста си реже единия пръст и го хвърля на вън,след известно време мазохиста реже втори пръст и пак го хвърля на вън, изведнъж си реже цялата китка и я хвърля а циганина му казва: - Абе батка, ти много хитро се изнасяш бе!
Какво е смелост? Да тичаш по релсите срещу влака и да викаш "Дръпни се, ще те блъсна".
Младо семейство утиват на почивка, влизат в хотелската стая да си починат от дългото пътуване, но навън деца викат, играят и вдигат ужасен шум. Тогава жената решава да звънне на рецепция да се оплаче: - Ало рецепцията ли е? - Да какво ще обичате. - Ама нали казахте, че ще е тихо и спокойно без никакви деца какъв е тоя шум. - Ама това деца ли са? ИЗРОДИ!