Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Зная си мярката - почнат ли да ми сипват в две чаши, значи вече ми стига.
Пиянски 1,706 прегледа
Следващ →

Още вицове

Умрял един катаджия. Отишъл при Свети Петър, който го попитал: - Е сине, правеше ли на хората добро? - Ами случвало се... - А лошо? - Ами случвало се... - Ами тогава, ето ти два пътя - единия е към рая, другия е към ада. Каквото избереш, там ще отидеш. Катаджията: - А не може ли да си остана тук на кръстовището? - А знаете ли, че да се гледа през ключалката не е прилично? - Какво говорите! А да не би да показват нещо прилично?! Един циганин и един мазохист стоят в една килия и по едно време мазохиста си реже единия пръст и го хвърля на вън,след известно време мазохиста реже втори пръст и пак го хвърля на вън, изведнъж си реже цялата китка и я хвърля а циганина му казва: - Абе батка, ти много хитро се изнасяш бе! Какво е смелост? Да тичаш по релсите срещу влака и да викаш "Дръпни се, ще те блъсна". Младо семейство утиват на почивка, влизат в хотелската стая да си починат от дългото пътуване, но навън деца викат, играят и вдигат ужасен шум. Тогава жената решава да звънне на рецепция да се оплаче: - Ало рецепцията ли е? - Да какво ще обичате. - Ама нали казахте, че ще е тихо и спокойно без никакви деца какъв е тоя шум. - Ама това деца ли са? ИЗРОДИ!